Petr Říha |

PRÁZDNINOVÝ CLIMAX FOTBALOVÝ KEMP FC VSETÍN

POSLEDNÍCH NĚKOLIK MÁLO VOLNÝCH MÍST 

Fotbalový klub FC Vsetín pořádá tento rok prázdninový fotbalový kemp. Chtěli bychom po době covidové nabídnout dětem více pohybu i v prázdninových měsících. Rodičům, či babičkám, můžeme tím zároveň nabídnout možnost malého odpočinku, kdy se postaráme v prázdninovém termínu o celodenní program dětí.

Prázdninový CLIMAX fotbalový kemp povedou trenéři FC Vsetín pod vedením Lukáše Fujerika, bývalého ligového hráče Jablonce či 1. FC Slovácko. Účast přislíbili například bratři Hubníkové a další bývalí hráči a osobnosti, domluven se ukázkový trénink trenérů Sigmy Olomouc. Další fotbalové zážitky jsou v jednání.
Věříme, že se kemp bude klukům líbit a odnesou si spoustu zážitků a dalších nejen fotbalových zkušeností.

V ceně kempu je 3x denně strava a pitný režim. Každý účastník obdrží na začátku kempu míč a dres. V ceně jsou veškeré sportovní a doplňkové aktivity. Oddíl zajistí veškeré tréninkové pomůcky a náčiní. Přesný program kempu, harmonogram na jednotlivé dny budeme posílat později.
Informace budou i na našich webových stránkách www.fcvsetin-mladez.cz

Otázky či informace prosím posílejte na email: fujer@centrum.cz

Aktuální články

ZÁPAS PROTI RÝMAŘOVU ZAČÍNÁ V SOBOTU JIŽ VE 14:30 !!

Je to tady. Poslední zápas sezóny. Úspěšné sezony. Ve které současný FC Fastav Vsetín trenéra Lukáše Pazdery posunul, do těchto chvil...

BENEFIČNÍ AUKCE PODEPSANÝCH DRESŮ

Na závěr letošní sezóny vsetínský klub pořádá fotbalový turnaj firem O pohár starosty města Vsetína. Pro naše partnery, firmy, které...

č.1 - SPARTA PRAHA

Fotbalový dres současné mistrovské Sparty. Originální fanouškovský dres na Vsetín přivezla osobně legenda Sparty,...