Martin Němec (valasskyfotbal.com), Martin Břenek (Deník.cz) |

SLAVIČÍN DERBY S OSLABENÝM VSETÍNEM JASNĚ OVLÁDL

Roli papírového favorita se podařilo naplno splnit divizním fotbalistům Slavičína v derby ve Vsetíně. Domácí v kombinované sestavě se snažili o vzdor, ovšem lídr skupiny E dominoval od prvních minut.
„Ve Vsetíně nás vždy čekají těžké duely a ne jinak tomu bylo i nyní. Tentokrát nám ale pomohlo, že domácí měli sestavu hodně polátanou,“ přiznal jinak spokojený trenér Slavičína Petr Slončík.

Duel ovlivnil rychlý gól Žůrka, na který po půlhodině hry navázal Rožek. „Prvních dvacet minut nám to ale neběhalo, vázla organizace hry. Postupem času jsme se ale otřepali, vytvořili si řadu šancí a přidali druhou trefu,“ pustil se do hodnocení Slončík.
Třebaže domácí ještě přidali na nasazení a bojovnosti, Slavičínští kontrolovali hru i výsledek, Zvláště, když v 55. minutě přidal svou druhou trefu Rožek. Vsetín se sice dočkal čestného úspěchu, ovšem poslední slovo měl lídr.
„Rozhodla kvalita ve finální a předfinální fázi. Vsetín předvedl s mladým výběrem sympatický výkon, snažil se hrát, ale fotbalová kvalita byla na naší straně,“ dodal Petr Slončík.

Roman Vojvodík (trenér Vsetín) pro Valašskýfotbal: "Máme šílenou marodku. Čtyři hráči základu nemohli nastoupit, dva hráli přes bolest, do toho se zranil ve 14. minutě Petr Mikuš. V poli jsme nebyli horší, ale zkušenosti v zakončení byl markantní. Oni co měli, dali. Měli obrovskou kvalitu v zakončení. V tomto aktuálním složení jsme proti lídrovi divize bohužel nemohli pomýšlet na lepší výsledek."


MOL CUP 2023 / 2024

   Mol Cup  2023

   2. KOLO

FC VSETÍN - FC ZBROJOVKA BRNO   

Středa 30.srpna  od 17:00 Muži A | 10. kolo
FC VsetínSkaštice
Muži A | 11. kolo
SK BaťovFC Vsetín
Muži A | 12. kolo
FC VsetínKozlovice
Muži A | 13. kolo
Nový JičínFC Vsetín
Muži A | 14. kolo
FC VsetínBzenec
Muži A | 15. kolo
RýmařovFC Vsetín

Aktuální články

VSETÍN ZVLÁDL TŘASKAVÉ DERBY VE SLAVIČÍNĚ

Více informací k utkání na www.valasskýdeník.cz.  Dvě branky kanonýra Martina Zbranka rozhodly třaskavé nedělní derby ve...

VÝPADEK VSETÍNA S HOLEŠOVEM VE SLAVIČÍNE ZAPOMENUT

Lukáš Pazdera pro Valašský fotbal: "Společně prohráváme, ale společně také vyhráváme. Dnes nám každý článek sestavy zapadl a zápas...

PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE: FC TVD SLAVIČÍN

V současné době je sezona ve svižném zápasovém kvapíku a další mistrovské utkání je na plánu již v neděli dopoledne.  Dalším...